Par firmu Beril

Firma Beril tika dibināta 2007. gada 30. novembrī. Galvenais firmas darbības veids jau kopš pirmssākumiem ir apkures un karstā ūdens apgādes sistēmu, kā arī ūdens attīrīšanas sistēmu tirdzniecība.

Pirmais saražotais un pārdotais produkts bija Beril elektriskais jonu katls ar unikālu vadības bloku ERTC. Jonu apkures katli ir visekonomiskākie no visiem apkures katliem, kas darbojas ar elektrību. Salīdzinot ar citu ražotāju elektriskajiem katliem, Beril ekonomiskās klases apkures katlu elektroenerģijas patēriņš ir par 10-20% zemāks(atkarībā no jaudas).

2009. gadā firma Beril ieviesa tirgū jaunu produktu - ar bezakcīzes degvielu darbojošos apkures katlu. Šis produkts strauji ieguva popularitāti un patērētāji novērtēja iespēju būtiski samazināt autonomās apkures izdevumus, izmantojot šķidrās degvielas apkures katlus. 

Visi mūsu katli ir aprīkoti ar tālvadības kontroles sistēmu kura palīdz ērti vadīt visus Beril sērijas katlus. Izmantojot tālvadības ierīci var programmēt telpā vajadzīgo temperatūru jebkurai nedēļas dienai vai jebkurai diennakts stundai, kas, savukārt, krietni samazina apkures izdevumus.

2010. gadā sākās sadarbība ar pazīstamo Itālijas apkures un klimata kontroles iekārtu ražotāju-kompāniju Ferroli.  Tādējādi, pateicoties mūsu kompānijai, vietējā tirgū kļuva pieejams plašs kvalitatīvu itāļu iekārtu sortiments.

Pelnītu popularitāti uzreiz iemantoja Ferroli cietā kurināmā apkures katls, kuru komplektējot ar granulu degli, kurināšanai var izmantot granulas, kas šobrīd ir pats lētākais apkures veids.

2011. gada laikā firma Beril veica Beril jonu katla modernizāciju. Tika ieviestas izstrādnes katla drošības un efektivitātes paaugstināšanai, veikti darbi jauna produkta, daudzfunkcionāla vadības bloka Beril 3-33 izveidošanai. Izmantojot jauno vadības bloku, apkures sistēmā var kontrolēt temperatūru, regulēt temperatūru telpā atbilstoši āra temperatūrai, vadīt cirkulācijas sūkņa ieslēgšanu un daudz ko citu.  Ar 2012. gada februāri jaunais apkures katls un vadības bloks Beril 3-33 jau ir pārdošanā.

Ja Jūsu mājā vai dzīvoklī vēl nav karstā ūdens, tad mēs varam viegli palīdzēt jums atrisināt šo problēmu.   Mūsu kompānija nodarbojas ar elektrisko ūdens sildītāju THERMOR izplatīšanu un pārdošanu. THERMOR ūdens sildītājs darbojas uz ACI+ sistēmas pricipa.

Tas nozīmē, ka, atšķirībā no tradicionāliem ūdenssildītājiem ar maiņas magnija anodu, ACI+ sistēmā ir pastāvīgs titāna elektrods, kas nenodilst pat ļoti agresīvā ūdenī. Rezultātā jūsu ūdenssildītājs ir aizsargāts no korozijas, tādējādi pagarinās tā ekspluatācijas laiks.

Kopš 2008. gada mūsu kompānija aktīvi piedalās tādās lielākajās izstadēs, kā “Māja 1”, kas ir vadošā celtniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, un, kura atspoguļo mūsdienu celtniecības tendences, jaunākās tehnoloģijas un to pielietošanu.

SIA "BERIL" Ieriku 48, Riga, LV-1084. Talr./fakss 67 501 262, mob. 26 120 100; e-mail:info@beril.lv; www.beril.lv
© Beril 2009. WEB-design by Mfede