Ūdens filtrācija

 Ūdens mīkstināšana un atdzelžošana ir divi pamatzudevumi, kas jārisina, lai uzlabotu ūdens kvalitāti.

Cietam dzeramajam ūdenim ir rūgtena piegarša, kā arī tas negatīvi ietekmē gremošanas sistēmu. Ja ir ļoti ciets ūdens, tad uz sadzīves tehnikas sildāmajām virsmām veidojas katlakmens, un uz santehnikas sāļu nosēdumi, kas samazina to kalpošanas laiku, kā arī var to sabojāt.
Ūdens mīkstināšana ir atbrīvošanās no kalcija un magnija sāļiem vai to neitralizācija.

Arī pārmērīgs dzelzs daudzums ūdenī pasliktina tā garšu un atstāj rūsainus plankumus uz santehnikas virsmām, bet mazgājot šādā ūdenī veļu, tā iegūst pelēcīgu nokrāsu. Tādējādi, cietā ūdenī ar paaugstinātu dzelzs saturu ātri izveidojas ļoti ciets katlakmens.

Ūdens atdzelžošana ir viens no pašiem sarežģītākajiem ūdens attīrīšanas sistēmu uzdevumiem, jo dzelzs savienojumi ūdenī var būt dažādos veidos-izšķīdis, suspensijā, koloidālā.

Lai kvalitatīvi attīrītu ūdeni no dzelzs un cietajiem sāļiem ir rūpīgi jāpiemeklē filtri un izejmateriāli.

Labs risinājums cieta ūdens mīkstināšanai ir Beļģijas kompānijas ERIE filtru , kas specializējas ūdens attīrīšanas iekārtu ražošanā, filtru izmantošana. Ūdens atdzelžošanai piedāvājam, viena no Eiropas līderiem ūdens attīrīšanas un sagatavošanas jomā, Anglijas kompānijas Jurby Watertech iekārtuAquaHard.

Piedāvājam arī filtru izejmateriālus.

 

SIA "BERIL" Ieriku 48, Riga, LV-1084. Talr./fakss 67 501 262, mob. 26 120 100; e-mail:info@beril.lv; www.beril.lv
© Beril 2009. WEB-design by Mfede