Energoietaupošā termoplēve

Energoietaupošā termoplēve ekonomē naudu un paaugstina komfortu mājā.

Sākumā slikti jaunumi: Energonesēju vērtība aizņem pirmo vietu, apsteidzot pat uzturlīdzekļus, grūtajos finansiālos apstākļos, ar kuriem sastopas saimniecības. Bet ir arī labs jaunums: pat vienkāršas idejas var palīdzēt samazināt enerģijas izmaksas, kā rezultātā izmaksu samazināšana uz apkuri un komforta paaugstināšanām mājā.

Logi piemēram: Tie ir vieni no pašiem izšķērdīgākajiem enerģijas patērētājiem sadzīvē. Beigu beigās, tas ir labi zināmais fakts, ka siltuma enerģijas liela daļa var iziet caur stiklu.

Tagad, ar Energoietaupošo termoplēvi var saglabāt naudu uzreiz, bez lielām izmaksam - tas ir vienkārši un ļoti effektīvi. Energoietaupošā termoplēve sastāv no caurspīdīgas plastikas plēves, kura piestiprinās pie loga rāmja no iekšpuses ar divpusējas līmlentes palīdzību, radot izolējošo gaisa kārtu starp logu un plēvi. Pēc tās uzstādīšanas, plēve sakarst ar parastu fēnu un samazinās uz loga, izveidojot caurspīdīgu segumu bez grumbām vai izliekumiem.

Neatkarīga vācu firma, kura specializējas uz enerģijas kontroli, izrēķināja, ka Energoietaupošā termoplēve var ekonomēt no seši līdz astoņiem procentiem. Apkures cenas no 1 līdz 2 Ls par kvadrātmetru, atkarībā no telpas platības, var ietaupīt no 0,15 līdz 0,3 Ls par kvadrātmetru.

Bet līdzekļu ekonomija nav vienīgais, ar ko ir izdevīga Energoietaupošā termoplēve, tā paaugstina komfortu mājā. Ziemas laikā rodas kondensāts loga apakšdaļā, kas negatīvi ietekme uz mājās komfortu. Energoietaupošā termoplēve ļauj būtiski pazemināt kondensāta rašanos, radot papildus gaisa kārtu.

Energoietaupošā termoplēve ir pieejama Latvijā divos izmēros: 2,5 м2 (1,7х1,5) par 6.83 EUR un 6 м2 (4х1,5) par 12.05 EUR.

Termoplēves uzlīmēšana 1 Termoplēves uzlīmēšana 2 Termoplēves uzlīmēšana 3 Termoplēves uzlīmēšana 4

SIA "BERIL" Ieriku 48, Riga, LV-1084. Talr./fakss 67 501 262, mob. 26 120 100; e-mail:info@beril.lv; www.beril.lv
© Beril 2009. WEB-design by Mfede