Termografija, Energoaudits, Ēku un būvju termografija, Privātu un daudzdzīvokļu māju termogra

FLUKE TiR1

Pakalpojums - objektu termografija.

Kļūdas būvniecībā, neveiksmīga ēku arhitektūra un aukstuma tiltiņi, kas noved pie lieliem siltuma zudumiem, viegli atklājas ar termografii palīdzību.

Tā ir iespaidojošā tehnoloģija. Agrāk siltuma attēlveidošanas tehnoloģija, bija dārga un sarežģīta pielietojumā, un tika izmantota uz rūpnieciskiem lieluzņēmumiem un militārajām vajadzībām.

Tagad siltuma attēlveidošana kļuva pieejamāka, vienkāršāk pielietojumā un izplatas plaši. Tas nozīmē, kas arī Jūs katrā ziņā dzirdējāt par termografiju un tagad ir unikāla iespēja pārbaudīt savējo mājokli uz siltuma noplūdi - lēti.

Termografija - tā ir siltuma lauku vizualizēšana.

Siltuma lauku vizualizēšana un to reģistrācija, ar ierakstu uz elektroniskiem nesējiem un ar datoru apstrādāšanu ļauj izskatīt atšķirīgus uzdevumus, kas ir saistīti ar atšķirīgu objektu temperatūras mērījumu atšķirīgos punktos.

Objektu termografija ļauj risināt enerģijas ietaupīšanas atšķirīgus uzdevumus.

Infrasarkana staru kamera izmēra ēkas virsmu temperatūru. Uz krāsaina displeja vai attēla izdrūkā izcili ir redzama visa notiekoša situācija. Speciālisti, analizējot saņemtos rezultātus, var dot konkrētas rekomendācijas trūkumu novēršanu. Pat īpaši sarežģītajos gadījumos, kad siltuma zudumu avotu ir neiespējami noteikt ar aci (plaisas sienās, jumtā vai fundamentā), termografija palīdz ātri atklāt tamlīdzīgus bojājumus.

Infrasarkanas fotouzņēmumi dod nenovērtējamu pakalpojumu sastādot ēku sanācijas plānu un vēl pirms celtniecības darbu sākuma dod labu pamatu projektētājiem, kas dod samazināt celtniecības izmaksas.

Termografija palīdz atklāt iekštelpās celtniecības kļūdas, piemēram, virsbūvēs. Kļūda grīdas apkurē, paaugstinātais mitrums, nav stipri vai nepareizi uzstādīti logi – visu to var atklāt un lokalizēt ar termografijas palīdzību.

SIA "BERIL" Ieriku 48, Riga, LV-1084. Talr./fakss 67 501 262, mob. 26 120 100; e-mail:info@beril.lv; www.beril.lv
© Beril 2009. WEB-design by Mfede