Menu
Your Cart

Monday-Friday, 9:00 am to 6:00 pm

Lighting

Lighting

Lighting

Montāža
New By request
Brand: Beril
Uzstādot apgaismojuma sistēmu, mēs izmantojam iekārtas un materiālus tikai no tiem uzņēmumiem, kuri ir sevi pierādījuši kā uzticamus augstas kvalitātes iekārtu ražotājus. Iekārtu uzstādīšanu veic augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir izgājuši atbilstošu apmācību. Varat būt droši, ka mēs uzklausīsi..
0.00€
Ex Tax:0.00€
Dekoratīvi LED gaismekļi
New By request
Brand: Beril
Mūsu plašais gaismekļu klāsts palīdzēs izgaismot ikvienu telpu. No grīdas un sienas lampām līdz griestu un galda lampām — Philips gaismekļi nodrošinās jūsu mājās perfektu apgaismojumu. Izmantojiet mājas apgaismojuma dizaina rīku, lai uzzinātu, kā mūsu izstrādājumi var uzlabot jūsu māju ar da..
0.00€
Ex Tax:0.00€
LED spuldzes
New By request
Brand: Beril
Nav nepieciešams mainīt neko vairāk— tikai spuldzi. Atklājiet priekšrocības, kādas iegūsiet, pārejot uz LED spuldzēm, un uzziniet par pieejamo sortimentu sadaļā Aplūkot - Izvēlēties spuldzes.Jūtieties mājīgi, pateicoties jaunākajai Philips LED tehnoloģijai. Philips LED gaismekļi nodrošina mājīgu atm..
0.00€
Ex Tax:0.00€
Profesionāļiem
New By request
BERIL piedāvā plašu Philips izstrādājumu klāstu, kas atbilst visām jūsu apgaismojuma vajadzībām. Philips izstrādājumu klāstā ietilpst iekštelpu un āra gaismas ķermeņi, lampas, vadības sistēmas un elektronika. Turklāt mēs piedāvājam arī dažādus specializētos izstrādājumus, piemēram, ar saules..
0.00€
Ex Tax:0.00€
Apgaismojuma sistēmas
New By request
Brand: Beril
Lai sasniegtu ilgtspējas, efektivitātes un lietotāja pieredzes mērķus, jums ir nepieciešami profesionāli, pasaules standartiem atbilstoši gaismas ķermeņi un jaudīgas, pielāgojamas vadības, kas integrētas vienā sistēmā.Philips apgaismojuma sistēmas padara telpas pievilcīgākas un pārveido vidi. Pasaul..
0.00€
Ex Tax:0.00€
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)